Garderoba dla klientek

Cześć! Skoro tu dotarłaś to znaczy, że jesteśmy już bardzo blisko spotkania i bardzo się z tego faktu cieszę. Poniżej znajdziesz aktualną „mobilną garderobę”, którą dysponuję. Proszę abyś przemyślała swój wybór. To jest tylko dodatkowa opcja. Wypożyczenie sukienki nie jest płatne. Na sesję mogę zabrać ze sobą dwie wybrane sukienki. Proszę jednak mimo wszystko, żebyś była uszykowana również ze swoimi rzeczami, bo a nóż sukienka, która Ci się wymarzyła po prostu nie będzie się na Tobie układać. Lepiej żebyś miała swoją stylizację ze sobą.

Podaję rozmiary sukienek przy konkretnym zdjęciu. Jeśli się na coś zdecydujesz, dla pewności podaj mi nr sukienki.

  1. Koronkowa sukienka – rozmiar uniwersalny

2. Koronkowy szlafrok – teoretycznie rozmiar S, ale jest naprawdę luźna i spora. Pokazuję też zastosowanie tego szlafroka przy sesji w mleku.

3. Rozmiar XS/S – potrzebny na pewno cielisty stanik lub bez

4. Rozmiar uniwersalny

5. Rozmiar S/M

6. Sukienka rozmiar XS/ S

7. Sukienka rozmiar S-L

BOHO SUKNIA od Emilia Lange

Aby wypożyczyć tę suknię należy zapytać o jej dostępność w dany weekend. Wypożyczam ją jednej osobie w sobotę lub w niedzielę, gdyż gdyby coś się z nią stało, muszę oddać do czyszczenia lub poprawek krawieckich delikatnych koronek.

Suknia jest dosyć uniwersalna przez gumki i wiązanie z tyłu pleców. Posiada doczepiany tren. Bez problemu zmieści ciążowy brzuszek.

Suknia boho nr 2

Myślisz o o podobnej sesji? Sprawdź:

blog | oferta | kontakt