Sesja mamy z synkiem w plenerze – Agnieszka i Marcel

Sesje plenerowe w kwitnących drzewach to esencja wiosny. Ta dała nam ostro po nosie, bo najpierw przyzwyczaiła do 20 stopni, krótkiego rękawa oraz sukienek bez rajstop, a potem bach, te „nibylato” zmiotło nas równo i trzeba skrobać rano szyby w aucie. Zdążyłyśmy z Agą ze Słomkowo uchwycić jednak białe kwiatki na zdjęciach, bo nie wyobrażałam sobie wiosny bez nich. Moje chłopaki również zostały w nich sfotografowane, ale wiecie… to nie to samo.

Aga zdjęła swój płaszcz i kurteczkę Marcela na dosłownie 30 minut i zobaczcie, co udało mi się w tym czasie uchwycić. Plenery robią się same z takimi modelami i z taką aurą. Robię je tylko o zachodzie słońca, nie zawsze w złotej godzinie, bo często do niej brakuje jeszcze wysokości słońca, ale i tak jest magia. Magia prostoty i naturalności. Bez zbędnych gadżetów, tylko emocje i mój aparat. Może widzę więcej niż inni, jestem wrażliwa na detale, czułe spojrzenia, dotyk miłości. Może to dar, a może wypracowana taktyka? 😉 Albo wszystko razem. Nie ważne! Czuję się z Wami super na sesjach pośród natury i cieszę się, jak moje kadry tkwią Wam długo w głowach i wiszą na ścianach w ramkach.

kwitnące kwiaty wiosna 2019 sesja karmienia piersią bonetka Mini Millasesja karmienia piersią bonetka Mini Milla sesja karmienia piersią bonetka Mini Milla sukienka Aeterie Primula sukienka Aeterie Primula sukienka Aeterie Primula

Sukienka Agi – Aeterie, czapka z pomponem Mini Milla, sweterek Zara, kocyk Jollein

Myślisz o o podobnej sesji? Sprawdź:

blog | oferta | kontakt

Sesja lifestyle Poznań | Sesja rodzinna Poznań | Fotograf ślubny Poznań | Sesja ślubna Poznań 

Wszystkie prawa zastrzeżone @2019 Marta Woźna | Branding i strona www Żyj Kochaj Twórz