Sesja narzeczeńska w Puszczykowie

Sesja narzeczeńska – czy możemy zrezygnować z tej części pakietu ślubnego?  To najczęściej zadawane pytanie, kiedy wysyłam ofertę ślubną przyszłej parze młodej. Nie chcę jednak by ktokolwiek rezygnował z takiej szansy… Ta sesja to możliwość poznania fotografa, jego możliwości, systemu pracy. A z drugiej strony to osoba za aparatem obserwuje ludzi, ich gesty, uśmiechy, sylwetki. Dzięki temu praca na weselu przebiega sprawnie, nie zwracacie uwagi na to co robię, a co najważniejsze UFACIE mi i wiecie, czego się po mnie możecie spodziewać.

W trakcie tego spotkania wybieramy ustronne miejsce. Może być Wasza ulubiona alejka w parku, zakątek w lesie, jakiś stolik w knajpie albo po prostu Wasze mieszkanie. Rozmawiamy, poznajemy się, oswajacie się ze mną, aparatem. Na początku jest oczywiście wielkie spięcie, dystans, ale łamiemy go. Powoli. Za obopólnym pozwoleniem. Potem… cieszycie się z tych zdjęć. Na weselu wiszą na sznurkach jutowych, są pokazywane w prezentacjach albo dawane rodzicom w albumach w ramach podziękowań. Goście nierzadko prawią komplementy czy wspominają, że widzieli narzeczeńską młodej pary i są zachwyceni. Nie ma lepszego sposobu na poznanie się niż ta sesja!

Kasia i Michał to para, która zapadła mi w pamięć i zostanie w moim sercu. Spotkaliśmy się przed podpisaniem umowy w Drukarni Skład Wina i Chleba w Poznaniu. Już wtedy obserwowałam ich delikatną nerwowość, nieśmiałość, ale i mega otwartość, szczerość oraz światełka w oczach. Szczęśliwi ludzie zawsze mają świecące oczy! Na sesji narzeczeńskiej oczywiście, że się denerwowaliśmy, ale… wyszła z tego delikatna i czuła sesja w lesie. Michał mimo że nie przepada za drepczącymi po nim owadami dał radę, a Kasia… chyba zobaczyła, jak piękną i nieodkrytą urodę ma i co pokazałam za pomocą aparatu.

Myślisz o o podobnej sesji? Sprawdź:

blog | oferta | kontakt