Sesja niemowlęca w plenerze Basi – Poznań

Noworodki rzadko pojawiają się u mnie na sesjach, za to niemowlaki całkiem często i nawet plener nie jest im straszny. Gdy pogoda dopisuje, brzuszek nie przeszkadza to zdjęcia idą naprawdę sprawnie, szczególnie gdy zarówno rodzice, jak i rodzeństwo wpatrzone jest w nową istotkę jak w obrazek. 

Na sesji z Agnieszką i jej rodziną nie było inaczej. Basia chętnie by przespała swoje zdjęcia, ale postanowiliśmy ją wybudzić również do karmienia i zdecydowanie te zdjęcia są moimi ulubionymi. Uroda Agi idealnie zagrała z tłem i jej strojem. Włosy?! Te włosy! Kolor, blask… dawno nie widziałam takich cudownych!

Dziewczynki i mama są bardzo żzyte z tatą, który wymyślał najlepsze atrakcje dla starszej córeczki. Mam nadzieję, że moje kadry na zawsze będą dla nich piękną pamiątką cudownego lata, gdy Basia pojawiła się na świecie.

sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań sesja rodzinna lifestyle w plenerze Poznań

Myślisz o o podobnej sesji? Sprawdź:

blog | oferta | kontakt

Sesja lifestyle Poznań | Sesja rodzinna Poznań | Fotograf ślubny Poznań | Sesja ślubna Poznań 

Wszystkie prawa zastrzeżone @2019 Marta Woźna | Branding i strona www Żyj Kochaj Twórz