Sesja rodzinna lifestyle – Kalisz

Mimo, że jestem fotografem z Poznania i większość sesji rodzinnych wykonuję właśnie w okolicach tego miasta, to bez problemu wyjeżdżam również dalej. Nie obce są mi Katowice, Pszczyna, Chorzów, Wrocław, Warszawa, Łódź, a niedawno powiodło mnie w okolice Kalisza. Kilometry nie mają znaczenia, jeśli tylko ktoś chce mnie zaprosić na zdjęcia do swojego domu, świata.

Sesja lifestyle to idealna okazja do tego, żeby sfotografować swoją rodzinę w możliwie najbardziej komfortowych warunkach. Zdjęcia odbywają się u Was w domu, w dobrze dzieciom znanych kątach i mimo ,że na ten dzień proszę Was o lekkie uprzątniecie, pochowanie kabli, poukładanie zabawek, to w ciągu sesji po kolei oczywiście możemy korzystać z tego, co maluchy lubią najbardziej. Tak wiem, na pewno skrzętnie spróbujecie ukryć kontrastowe plastiki, ale ONE i tak je znajdą 🙂

Aby wpuścić jednak kogoś do domu, trzeba mieć do niego zaufanie. Mi chyba markę udało się już wyrobić i z roku na roku rodzin, które decydują się na zdjęcia ze mną, jest coraz więcej. To najlepszy komplement i dowód na to, że się rozwijam, ba! Mam już kolejne plany na warsztaty, pomysły na sesje, chcę cały czas poszerzać mobilną garderobę i oferować Wam swój czas w zamian za bezcenne wspomnienia.

U Magdy i Miłosza, jak się dowiedziałam dopiero na sesji, parze fotografów, ściany są obwieszone ramkami i wspólnymi zdjęciami. To nie są bynajmniej ludzie, którzy puszczają w świat frazesy, że fotografia jest ważna, no ale oni nie mają czasu. Jak fotograf może przekonać ludzi do zapisywania wspomnień na fotografiach, jak sam olewa temat? Słabo 🙂 Róbcie zdjęcia, nie bezmyślnie i nie w tysiącach, ale róbcie. Nie ma nic cenniejszego na starość niż albumy zapełnione wspomnieniami.

Myślisz o o podobnej sesji? Sprawdź:

blog | oferta | kontakt

Sesja lifestyle Poznań | Sesja rodzinna Poznań | Fotograf ślubny Poznań | Sesja ślubna Poznań 

Wszystkie prawa zastrzeżone @2019 Marta Woźna | Branding i strona www Żyj Kochaj Twórz