Sesja rodzinna lifestyle – Palmiarnia w Poznaniu

Palmiarnia Poznańska to idealne miejsce na niepogodę, gdy ma się sesję w planach. Tam zawsze są dobre warunki, tylko trzeba wiedzieć, o której się tam pojawić, żeby nie trafić na dzikie tłumy ;). W tym roku uległa zmianie cena za fotografowanie – z 67 zł poszło aż do 150 zł – pewnie trochę osób to odstraszy od tego miejsca, choć uważam, że jest cudowne i warte każdych pieniędzy.

Ilość osób, która tam się fotografowała przy okazji różnych okoliczności zakrawała już czasami o pomstę do nieba, bo fotografów było czasem więcej niż zwiedzających. Jeśli mielibyście ochotę mieć tam zdjęcia, to niech ta cena Was nie odstraszy! Są tam cudowne warunki, różnorodna roślinność i nawet gdy na dworze leje lub jest mróz, można robić zdjęcia w swetrach lub nawet cienkich bluzkach.

Kasia, Radek i Jurek bardzo spokojnie przemierzali tę poznańska dżunglę. Mimo to, powoli się otwierali i walczyli ze stresem. To przecież niecodzienna sytuacja, gdy ktoś wokół ciebie skacze i wlepia się obiektywem. Trzeba to przemóc w sobie, bo dzięki temu efekty wzbudzają potem mocniejsze bicie serca.

Ja ze swojej strony oferuję gadulstwo – o wszystkim i o niczym, żebyście nie zwracali na mnie tak bardzo uwagi, a potem pytali, kiedy ja wyłapałam te momenty skoro buzia mi się nie zamykała. Ano, podzielność uwagi i uważność na Wasze czułe gesty trenuję do oporu!

 

Myślisz o o podobnej sesji? Sprawdź:

blog | oferta | kontakt