Ślub Dominiki i Kuby – Jaroszewskie Wzgórze

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Szykujesz się miesiąca i nie masz pojęcia, że ten dzień minie jak za pstryknięciem palca. Mimo to pary spędzają nad szukaniem wymarzonych strojów, detali, usługodawców czasem i noce, żeby wszystko wyszło perfekcyjnie.

Dominikę i Kubę poznałam na darmowej sesji narzeczeńskiej, gdy budowałam swoje portfolio. Ogłosiłam się na jakiejś poznańskiej grupie na Facebooku, że szukam pary do zdjęć i tak trafili do mnie ONI. Uśmiechnięci, bardzo nieśmiali i zabójczo piękni. Uśmiech Domi mnie zniewala, totalnie zniewala. Jej delikatna uroda wiedziałam, że podkreślona mocniejszym makijażem wybuchnie kobiecością. W trakcie zdjęć zapytałam ich, czy planują już ślub i tak okazało się, że zaklepali datę moich urodzin – 27 lipca.

Odezwali się do mnie ponownie po jakimś czasie od sesji z zapytaniem, czy to ja nie chciałabym zostać ich fotografem ślubnym, bo już mi ufają i chcieliby się tego dnia ze mną spotkać. Właśnie w taki sposób w pierwszym sezonie ślubnym zaklepywałam kolejne ważne daty w życiu mojej rodziny – urodziny starszego synka, swoje urodziny, rocznicę ślubu i imieniny męża. Wszystkie te uroczystości wypadały akurat w pracujące soboty, ale… dzięki temu przyszły rok będzie już lepszy pod tym kątem 🙂

Dominika i Kuba po długich obradach zdecydowali się na Jaroszewskie Wzgórze. Byłam już tam na wieczorze panieńskim, na urodzinach, więc teren i sala mi znana. Uwielbiam ich zejście na pomost nad jezioro Jaroszewskie, nad którą z moją parą ślubną też powstały przepiękne kadry.

 

Myślisz o o podobnej sesji? Sprawdź:

blog | oferta | kontakt