Spotkanie Klasy Pani Woźnej – Lumiere Baranowo

Kilka miesięcy pracy z webinarami, hashtagiem #klasapaniwoźnej na Instagramie i… zadziała się magia. Czas COVIDu bardzo mocno zmobilizował mnie do przeniesienia części teoretycznej warsztatów z fotografii rodzinnej lifestyle do internetu. Wynikło po drodze z tego wiele innych pomysłów, jak stworzenie między innymi Klasy Pani Woźnej, czyli miejsca skupiającego osoby chcące poszerzać swoją wiedzę w zakresie fotografii rodzinnej, prowadzenia biznesu fotograficznego, ale co myślę najciekawsze – Klasa to grupa motywujących się i wspierających ponad 200 osób na FB. Do tej grupy wstęp mają tylko osoby, które zakupiły, któryś z moich produktów w sklepie dla fotografów i dzięki temu nie dopuszczam do niej każdego. Jest to jedna z niewielu grup, które teraz z przyjemnością obserwuję w ciągu dnia na Facebooku.

No dobrze, ale może coś o naszym spotkaniu. Chciałam, by działania online przeniosły się do realnego świata, który jest zdecydowanie ciekawszy, ubogacający i mamy możliwość poznania kogoś ruchów, mimiki, śmiechu, prawdziwego oblicza. Zaproponowałam Klasie spotkanie w okolicy Poznania i tak w pewien piątkowy wieczór zjadłyśmy coś dobrego w Restauracji Lumiere w Baranowie pod Poznaniem, a potem ruszyły na plener nad Jeziorem Kierskim. Nie miałyśmy zbyt wiele czasu, ale myślę, że jeszcze bardziej go dzięki temu doceniamy.

Chętne dziewczyny stawały przed obiektywem, inne szukały ulotności, śmiały się, żyły tym spotkaniem i nie są to puste słowa. Byłam już na wielu warsztatach i spotkaniach, na których więcej było patosu i spojrzeń w niebo niż relacji. Klaso Pani Woźnej – jestem z Was cholernie dumna i cieszę się, że Was mam. To nie jest żaden mój sukces. Mała iskierka, którą puściłam będzie świecić coraz mocniej. Pokażemy to prawda? Za rok, półtora opuści ją wiele super zdolnych dziewczyn, które już teraz wymiatają i liczę, że kiedyś sobie w sercu przypomną o jednej takiej, co je ciągnęła w komary, nawłoć, pokrzywy i do wody. Dziękuję i do zobaczenia w grudniu!

Dekoracja stołu – Puzel Dekoracje 

Prezenty dla uczestniczek spotkania – Equipo Bag

Restauracja – Lumiere w Baranowie

Reportaż wyselekcjonowała moja asystentka Ada z materiałów nadesłanych przez uczestniczki spotkania.

 

Puzel dekoracje - spotkanie klasowe Klasy Pani Woźnej
Stół udekorowany przez Puzel Dekoracje
Prezenty dla fotografów Equipo Bag - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Stół w restauracji Lumiera udekorowany przez Puzel Dekoracje - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Kobieta pozuje na łące - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Grupa fotografów robi zdjęcia w plenerze - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Kobieta pozuje na pomoście - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Kobieta pozuje na tle jeziora - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Fotografki grupowo robią zdjęcie kobiecie w jeziorze - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Sesja kobieca sensualna w wodzie - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Sesja kobieca w wodzie Poznań - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej
Zdjęcie jeziora - Spotkanie fotografów Klasy Pani Woźnej

Myślisz o o podobnej sesji? Sprawdź:

blog | oferta | kontakt