Jestem Woźna. Marta Woźna.

Każdy dzień rozpoczynam od szklanki zielonej herbaty. Od 2013 roku jestem mężatką, a w styczniu 2015 roku zostałam po raz pierwszy mamą. Staś to mój pierworodny, bo w maju 2017 roku pojawił się na świecie Olek. W tygodniu zajmuję się właśnie moimi chłopakami, ale to nie znaczy, że siedzę tylko w pieluchach i pomiędzy „Ulicą Czereśniową” a obrazkami dla niemowlaków. Mam 26 lat, jestem po studiach dziennikarskich na SWPS oraz UAM w Poznaniu i od zawsze lubiłam bawić się słowem. W tej chwili moją największą pasją jest fotografowanie. Uwielbiam chwytać do ręki aparat, planować weekendowe plenery, a potem cieszyć się wspomnieniami zamkniętymi w płócienne albumy.

Kocham naturę i proste gesty wyrażające wielkie uczucia. Slow lifestyle i minimalizm jest mi szczególnie bliski i tematy związane z nim, dziećmi, książkami oraz odżywianiem poruszam od dłuższego czasu na swoim blogu Pani Woźna. To dzięki niemu pokochałam fotografię, a moje Czytelniczki zaczęły mnie zapraszać do swoich domów na sesje rodzinne.

Jeśli chcesz posłuchać o początkach mojej fotograficznej drogi, blogowaniu, łączeniu macierzyństwa z pracą oraz brandingu zapraszam do podcastu Niezłe Aparaty.

Z przyjemnością Cię poznam!

Sesje lifestyle | cennik | kontakt

Naturalna fotografia rodzinna i ślubna | Sesja rodzinna lifestyle Poznań

Wszystkie prawa zastrzeżone @2019 Marta Woźna | Branding i strona www Żyj Kochaj Twórz