Piękno wspomnień tkwi w naturalności. Zamieniam zwykłe chwile, na magiczne momenty, które za 40 lat będą wzruszać w rodzinnych albumach i pudełkach z odbitkami.

Cześć, jestem Marta

Fotografuję życie takim, jakie jest. Nie stosuję retuszu, nie usuwm „niedoskonałości”. Stawiam na naturalność i prostotę.

Znajdziesz u mnie fotografie rodzinne, miłosne, kobiece.

Od lat inspiruję i edukuję innych fotografów.

 Fotografia to dziedzina, dzięki której rozwinęłam się nie tylko, jako przedsiębiorca, ale przede wszystkim jako człowiek. 

Przejdźmy do sedna…

Zastanawiasz się czasem, kiedy te dzieci tak szybko urosły? Wspominasz czasem chwile, w których mieściły Ci się na rękach? A dziś? Dziś ledwo już podnosisz tego brzdąca. 

A pamiętasz jak Ci się oświadczał? Ach, kiedy to było! To był fajny czas… 

A może czujesz, że wokół Ciebie dzieje się tyle pięknych rzeczy i sama chciałabyś nauczyć się fotografii? Potrafić zatrzymać czas, uchwycić moment? 

Wybierz coś dla siebie

Istnieją dwa rodzaje fotografów: tacy, którzy komponują zdjęcia, i tacy, którzy je robią. Pierwsi pracują w pracowniach, dla drugich świat jest pracownią. I dla tych nie istnieje zwyczajność każda rzecz w ich życiu może być źródłem inspiracji. 

Ernst Haas

tata przekazuje niemowlę mamie na łóżku - Sesja niemowlęca lifestyle w domu Poznań

Sesja domowa lifestyle

Czuła, naturalna, piękna w prostocie

Sesja rodzinna w plenerze

W zgodzie z naturą Twojej rodziny

Sesja kobieca

Zobacz, że jesteś piękna. Tu i teraz

Bądźmy w kontakcie

7 + 14 =

Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle

Nie samą fotografią człowiek żyje!

Swoje serce oddałam Tatrom. Tam odpoczywam, relaksuję się po męczącym dniu na szlaku. Odrywam głowę, zapominam o terminach.

W domu czytam literaturę faktu, słucham podcastów o świadomym życiu, dbam o ogród i zbieram plony w warzywniaku. W weekendy offline z przyjemnością wybieram się z rodziną do lasu lub na rower.

Lubię kąpiele w wannie z nawilżającą kulą, kosmetyki naturalne i zakupy na Vinted.

Żeby nie bolały mnie plecy i kark od siedzenia przy komputerze kładę się wieczorem na matę z kolcami, która wprowadza mnie w wieczorny rytuał wyciszania.

Kim jestem kiedy nie trzymam aparatu? Kobietą, która nie boi się wyzwań, marzeń, ale przede wszystkim ceni spokój, proste przyjemności. Domowy obiad, piękny zachód słońca, szum suchych traw w pobliżu bliskich osób sprawia, że nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba.

Łap wiedzę i inspiracje z insta