Witaj!

Cieszę się ogromnie, że moje ujęcia i kadry przyciągnęły Twoją uwagę. Ba! Coś w mojej osobie, widzeniu świata, stories, bądź w czymkolwiek innym przyniosło Twoje oczy aż tu! 😉

Jeśli masz ochotę poznać świat mojej pracy od kuchni, dowiedzieć się nie tylko czym jest sesja rodzinna lifestyle w praktyce, ale poznać narzędzia do budowania marki osobistej, by móc skutecznie trafiać z przekazem i zbudować zaangażowaną społeczność to moje warsztaty są dla Ciebie.

 

Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle i podstaw brandingu

 Program warsztatów:

 godz. 8.00 – 10.00 Wspólne śniadanie w knajpie w Poznaniu. Wprowadzenie do mojego work flow, kilka słów o sprzęcie i dbaniu o nim. Przygotowania do sesji lifestyle, omówienie przebiegu sesji oraz obsługi klienta przed spotkaniem. Budowanie spójnego portfolio.

 godz. 10.30/11 Sesja rodzinna lifestyle w praktyce. Wraz ze mną będziesz mógł wykonać zdjęcia u wybranej przeze mnie rodziny.

 12.30/13 Obiad

 13/13.30 Omówienie sesji – zarówno moich jak i Twoich plików. Jeszcze raz o pracy z klientami, budowanie atmosfery podczas sesji. Obróbka.

 14/14.30 Branding – narzędzia dla budowania marki osobistej. Podstawy SEO. Na moim przykładzie zobaczysz z czego korzystam, co ułatwia i przyspiesza pracę.

 15.30 Czas na Twoje dodatkowe pytania.

 Terminy warsztatów 

 18.018.02

 Poznań, w godzinach 8-16. 

Cena:

warsztaty w grupie dwuosobowej – 1600 zł za osobę – terminy podane wyżej

warsztaty indywidualne – 1900 zł – tutaj termin ustalany jest zarówno pode mnie, jak i uczestnika. Czym się będzie różniła ta opcja? Przeznaczę dodatkową godzinę na konsultację Twojego aktualnego portfolio oraz analizę strony www oraz profili w social media. Postaram Ci się podpowiedzieć, co poprawić, w którą stronę iść, jak wykorzystać potencjał Twojego doświadczenia do budowania spójnej marki osobistej. Na tych warsztatach macie zamiast 8, 9 h ze mną. O ile wytrzymacie! 😉

Rezerwacja terminu warsztatów następuje po wpłacie pełnej kwoty wynagrodzenia. Wystawiam rachunek lub fv. W przypadku pytań o zaświadczenie udziału w warsztatach mogę przedstawić papier, który przyda się przy uzyskaniu dofinansowania z UP lub UE.

W cenę wliczone są dwa posiłki.

Zdjęcia poniżej są mojego autorstwa oraz uczestniczek warsztatów z 2019 roku: Agami Foto, Patrz Szerzej, Zwykłe Niezwykłe Fotografia, Rompska Fotografia, Justyna Dudek

Sesja lifestyle Poznań | Sesja rodzinna Poznań | Fotograf ślubny Poznań | Sesja ślubna Poznań 

Wszystkie prawa zastrzeżone @2019 Marta Woźna | Branding i strona www Żyj Kochaj Twórz