Rodzina bawi się na kocu na łące - Sesja rodzinna plenerowa Poznań

Witaj!

Cieszę się ogromnie, że moje ujęcia i kadry przyciągnęły Twoją uwagę. Ba! Coś w mojej osobie, widzeniu świata, stories, bądź w czymkolwiek innym przyniosło Twoje oczy aż tu! 😉

Jeśli masz ochotę poznać świat mojej pracy od kuchni, dowiedzieć się nie tylko czym jest sesja rodzinna lifestyle w praktyce, ale poznać narzędzia do budowania marki osobistej, by móc skutecznie trafiać z przekazem i zbudować zaangażowaną społeczność to moje warsztaty są dla Ciebie.

Nie są to warsztaty z podstaw obsługi aparatu – musisz znać podstawy działania swojego sprzętu, żeby móc czerpać jak najwięcej w trakcie sesji lifestyle.

 

Indywidualne warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle

Mama całuje noworodka w czoło - sesja noworodkowa lifestyle w Poznaniu
Jak przygotować mieszkanie do sesji lifestyle?
Mama karmi niemowlę w pokoju dziecięcym - sesja noworodkowa lifestyle Poznań

Nie ma magicznych trików i metod, dzięki którym ktoś wyłapuje TE najważniejsze momenty. Wierzę mocno, że wiąże się to z naszą wrażliwością, doświadczeniem życiowym, podejściem do człowieka. Widzisz coś, bo ma to w Twoim sercu szczególne miejsce. Fotografia jest bardzo subiektywna. Na coś spojrzysz, co innego masz za plecami. To Ty decydujesz, kiedy naciskasz spust migawki i na co kierujesz punkt ostrości.

Czy to dla Ciebie?

warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Pani Woźna
warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Pani Woźna
warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Pani Woźna

Do kogo kieruję swoją ofertę warsztatów?

Do osób, które chcą wejść w naturalną, pełną emocji fotografii. Może wcześniej miałaś studio, robiłaś kilka sesji dziennie i dopadła Cię rutyna. Nie dziwię się. Ja mam zawsze adrenalinę, gdy jadę do nowego domu albo w dziki plener. Jeśli szukasz wciąż swojej drogi, patrzysz a nie widzisz – przyjedź do mnie. Dużo gadam, dobrze motywuję do ruszenia z miejsca i mam za sobą masę doświadczenia. W pierwszym roku budowania portfolio i marki zrobiłam ponad 140 sesji, w drugim ponad 160. A potem… podniosłam cenę i robię mniej za tyle samo. Chodź, nauczę Cię szacunku do siebie, klienta i swojej pracy.

Zagadnienia poruszane na warsztatach:

 • budowa portfolio – jak zrobić to dobrze, by sprzedawało i miało walor estetyczny?
 • dobranie sprzętu do Twojego stylu pracy,
 •  przygotowanie do sesji – stworzymy wspólnie wskazówki dla klienta, zaplanujesz w jaki sposób będziesz informować o stylizacjach, uporządkowaniu mieszkania,
 • umowa, regulamin, RODO,
 •  prowadzenie działalności – podstawowe kwestie, które musisz wiedzieć na początku założenia firmy,
 • komunikacja na sesji – jak wprowadzić klienta w dobrą atmosferę, jak radzić sobie z nieśmiałością i oporem, jak rozbroić najcięższe przypadki, jak panować nad stresem, gdy klient się spóźni / przyjeżdża w złym nastroju / jest pokłócony z partnerką. Będę kładła bardzo duży nacisk na kwestie komunikacji, bo dzięki niej ludzie się przed nami otwierają.
 • dzieci na sesji – w jaki sposób z nimi rozmawiać, by dobrze się bawiły i na końcu sesji przybijały nam piątkę? 😉
 • tworzenie historii rodzinnej – w jaki sposób wychodzić ciekawy materiał. Dlaczego powinnaś mieć po każdej sesji kadry szerokie, portretowe i detale?
 • praca ze światłem zastanym w mieszkaniu klienta – będziemy pracować nad tym zarówno w teorii, jak i w praktyce na sesji,
 • sprawna selekcja i edycja zdjęć – pokażę Ci w jaki sposób przeprowadzam selekcję oraz jak działa mój preset. Zobaczysz, że w mojej obróbce nie ma magii. To tkwi w szczegółach. A tym szczegółem jest dobry RAW.
 • budowanie marki osobistej – chcę byś wyszła z warsztatów z planem działania, analizą swoich mocnych stron, zarysem oferty lub propozycją jej zmiany. Zobaczysz jakie narzędzia możesz wykorzystać do budowania marki, jak podkreślać wartość spójne z Twoją wizją świata.
 • marketing – content marketing, Instagram, Facebook, strona www i podstawy SEO.

Terminy, cena, oferta

Terminy warsztatów:

ustalamy go wspólnie i dopasowujemy do obu stron. Warsztaty mogą się odbyć od poniedziałku do soboty.

Rezerwacja terminu następuje po wpłacie 800 zł zadatku. Druga część kwoty 7 dni do daty warsztatów.

Warsztaty odbywają się TYLKO w Poznaniu.

Wystawiam FV

Zapytanie o termin wyślij na maila kontakt@paniwozna.pl lub poprzez formularz kontaktowy poniżej:

Cena:

2199 zł

W ramach oferty warsztatów proponuję:

10 h pracy ze mną nad Twoją fotografią i biznesem

Śniadanie, obiad, kawę i ciacho

Sesję w trakcie warsztatów w domu klienta

Dostęp do pakietu moich webinarów po warsztatach wraz z workbookami

Drukowany schemat organizacji pracy, planer miesięczny i tygodniowy

2 sesje mentoringowe online – do wykorzystania do roku od warsztatów

Dostęp do zamkniętej grupy na FB Klasa Pani Woźnej

Dyplom uczestnika

Opinie po poprzedniej edycji:

Sesja była wyjątkowa. Po pierwsze była wykonana pod okiem Marty, a po drugie – przełamałam pewne swoje bariery podczas sesji domowych. Zwracam uwagę na rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Warsztaty były dobrym krokiem w rozwijaniu umiejętności z zakresu fotografii rodzinnej ❤️

Magda Markowska

Pokuszę się nieśmiało o stwierdzenie, że doświadczenie jakim są warsztaty u Marty spowodują, że albo wejdziesz w lifestyle całym sobą, albo go odrzucisz. Szczerość, która wypływa z jej wnętrza pozwoli Ci obiektywnie ocenić, czy fotografia naturalna jest czymś dla Ciebie. Ta cudowna blondynka niesie za sobą ogromną ilość merytorycznej wiedzy. Jeśli mam być szczera, to mi spotkanie z Martą dało takie informacje o jakich może się śni Tobie po nocach. Wiesz? Sprzedaję fotografię bez reklamy. Marta da Ci takie wskazówki marketingowe i brandingowe, musisz z nich umiejętnie skorzystać. Warto jej zaufać.

Marta Kocik - Momenty

Udział w tych warsztatach wciąż uważam, za niesamowicie owocny i zdecydowanie była to jedna z moich najlepszych decyzji. Generalnie polecam zaobserwować Martę, bo prowadzi fajny, bardzo wartościowy profil nie tylko dla fotografów ☺️ Jest ogromną motywacją – zwłaszcza, że jest mamą 24/7, jednocześnie będąc aktywną zawodowo osobą. Co na maksa podziwiam i z perspektywy czasu, kiedy teraz patrzę na to jak długo odkładałam sobie wszystko na jutro „bo nie miałam czasu” . To jest mi najzwyczajniej w świecie głupio, bo dochodzi do mnie jak bardzo sama siebie robiłam w konia. Serio!

Po za dużą dawką motywacji na warsztatach otrzymałam ogrom wiedzy. To co Marta zrobiła z moją głową powinno być karalne ❤️😂 Takiego nawału wiedzy nie miałam nawet przed maturą! Stopniowo wszystko sobie układam i mam nadzieję, że będziecie to widzieć! Ale nie powiem, trochę czasu na przetworzenie tych wszystkich informacji potrzebowałam.

Daria Weręgowska

Grupowe warsztaty z fotografii rodzinnej lifestyle

Grupowe warsztaty z fotografii rodzinnej lifestyle odbędą się

10-11.11.2020 roku w Brzozówce.

Program 1-go dnia:

 • budowa portfolio, które sprzedaje – najczęstsze błędy, jak wybierać modeli, by pozyskać klienta idealnego
 • przygotowanie do sesji – dlaczego już przed sesją można zyskać zaufanie klienta?
 • prawne aspekty działalności – umowa, regulamin, firma
 • komunikacja na sesji – jak prowadzić klientów do celu?
 • dzieci i mężczyźni na sesjach rodzinnych
 • opowiadanie rodzinnych historii, zamiast tworzenia portretów
 • praca ze światłem zastanym oraz ze światłem sztucznym

Program 2-go dnia:

 • sesja rodzinna w praktyce we wnętrzach Brzozówki
 • selekcja i edycja zdjęć
 • wizualna strona biznesu
 • budowanie marki osobistej na własnych zasadach
 • marketing fotografa
 • dlaczego dzięki albumom można wzmacniać wizerunek eksperta? (dostęp do webinaru z Andrzejem Słowikiem z Crystal Albums)

 

Cena: 1699 zł

 

BRAK MIEJSC 🙂

Start: 10.11.2020 o godz. 9.

Zakończenie: godz. 16/17 11.11.2020

Rezerwacja miejsca odbywa się po wpłacie 800 zł zadatku. Reszta kwoty do 3.11.2020r.

Program warsztatów jest planem umownym. Jestem tu dla Was i jeżeli któreś kwestie będą dla Was niejasne, warte obgadania będziemy siedzieć do nocy, aż wyjdziecie pełne wiedzy.

warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Pani Woźna
warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Pani Woźna
warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Pani Woźna