Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle 2021

Rodzina śmieje się na sofie - sesja rodzinna lifestyle w domu Poznań Turek
Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Poznan
Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Poznan

Nie ma magicznych trików i metod, dzięki którym ktoś wyłapuje TE najważniejsze momenty. Wierzę mocno, że wiąże się to z naszą wrażliwością, doświadczeniem życiowym, podejściem do człowieka. Widzisz coś, bo ma to w Twoim sercu szczególne miejsce. Fotografia jest bardzo subiektywna. Na coś spojrzysz, co innego masz za plecami. To Ty decydujesz, kiedy naciskasz spust migawki i na co kierujesz punkt ostrości.

Czy to dla Ciebie?

Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Poznan

Do kogo kieruję swoją ofertę warsztatów?

Do osób, które chcą wejść w naturalną, pełną emocji fotografię. Może wcześniej miałaś studio, robiłaś kilka sesji dziennie i dopadła Cię rutyna. Nie dziwię się. Ja mam zawsze adrenalinę, gdy jadę do nowego domu albo w dziki plener.

Jeśli szukasz wciąż swojej drogi, nie wiesz czy biznes fotograficzny przez duże B jest dla Ciebie… Przyjedź i przekonaj się. Dużo gadam, dobrze motywuję do ruszenia z miejsca i mam za sobą sporo doświadczenia. Nauczę Cię szacunku do siebie, klienta i swojej pracy. Nie będę owijać w bawełnę, udawać, że zawsze jest dobrze, kiedy organizm jest wykończony i krzyczy, że już nie może. Spróbuję Ci opowiedzieć, jak pracować po swojemu, z ludźmi którzy chcą ciebie, twojej wrażliwości i oka.

  Warsztaty indywidualne w Poznaniu

  Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle

  warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Pani Woźna

  Posiadam swój indywidualny plan zajęć, który prowadzę, ale… Warsztaty są dla Ciebie. Masz wyjść pełna wiedzy, entuzjazmu, pomysłów na to, co zrobić najpierw, gdzie wsadzić ręce. Nie chodzi o to bym mówiła wszystko, bo nie powiem nic, co będzie Ci potrzebne. Proponuję byś zastanowiła się przed naszym spotkaniem, co najbardziej Ci się przyda i gdzie czujesz najwięcej oporów.

  Zagadnienia, które możemy rozszerzyć:

  Budowa portfolio

  Przygotowanie do sesji lifestyle

  Komunikacja na sesji rodzinnej

  Tworzenie historii rodzinnej

  Światło na sesji – zastane i sztuczne

  Selekcja zdjęć

  Budowanie marki osobistej

  Tworzenie planu marketingowego

  Sprzedaż albumów i dodatków

  w miesiącach maj – wrzesień koszt warsztatów to: 2499 zł

  wpłata zadatku 1000 zł jako rezerwacja terminu

  W cenie serwis kawowy, obiad, sesja lifestyle w domu klienta

  Analiza portfolio uczestnika

  Wsparcie po warsztatach

  Skorzystaj z mini warsztatów online!

  Nie jesteś jeszcze przekonana? Nic straconego. Wiem, że inwestycja w warsztaty to spory wydatek i nie naciskam, ale… Masz jeszcze możliwość sprawdzenia, czy mój sposób przekazywania wiedzy jest dla Ciebie.

  Pobierz workbook i weź udział w MINI WARSZTATACH FOTOGRAFII RODZINNEJ LIFESTYLE ONLINE

  To krótki kurs e-mail, w którym poruszam takie zagadnienia: 

  Od czego zacząć sesję rodzinną? Wstępniak komunikacyjny

  Elementy historii rodzinnej

  3 pytania, na które musisz odpowiedzieć, zanim zaczniesz budować markę osobistą

  Nic zobowiązującego prawda? Zapisz się poniżej i daj się rozkochać w fotografii pełnej emocji, spokoju i szalonego śmiechu. Tak, to da się połączyć! 😉

  Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle online

  Opinie po warsztatach:

  To była moja pierwsza w życiu sesja wizerunkowa, pierwsze warsztaty z fotografii. Dziękuję ci za wszystko czym chciałaś się z nami podzielić. To był dla mnie bardzo ważny wyjazd, potrzebowałam ukryć się w środku lasu, z zupełnie obcymi sobie ludźmi, żeby dotrzeć sama do siebie. Wróciłam do swojej rzeczywistości ale nadal działam na tej adrenalinie, którą poczułam w tych pięknych wnętrzach. Wiem też, że najważniejsze jest to, co zrobię z tym wszystkim teraz, kiedy adrenalina opada, pojawia się spokój i poczucie niepewności, co dalej. Dziś czuje pewność , mam nadzieję , że będę dążyć dalej do celu, trzymając się już tylko pozytywnych uczuć i myśli. Dziewczyny bardzo się cieszę, że was wszystkie poznałam. Marta..jeszcze raz dziękuje, liczę, że kiedyś będziesz ze mnie dumna!

  Marta Kondrusiewicz

  Pokuszę się nieśmiało o stwierdzenie, że doświadczenie jakim są warsztaty u Marty spowodują, że albo wejdziesz w lifestyle całym sobą, albo go odrzucisz. Szczerość, która wypływa z jej wnętrza pozwoli Ci obiektywnie ocenić, czy fotografia naturalna jest czymś dla Ciebie. Ta cudowna blondynka niesie za sobą ogromną ilość merytorycznej wiedzy. Jeśli mam być szczera, to mi spotkanie z Martą dało takie informacje o jakich może się śni Tobie po nocach. Wiesz? Sprzedaję fotografię bez reklamy. Marta da Ci takie wskazówki marketingowe i brandingowe, musisz z nich umiejętnie skorzystać. Warto jej zaufać.

  Marta Kocik - Momenty

  Udział w tych warsztatach wciąż uważam, za niesamowicie owocny i zdecydowanie była to jedna z moich najlepszych decyzji. Generalnie polecam zaobserwować Martę, bo prowadzi fajny, bardzo wartościowy profil nie tylko dla fotografów ☺️ Jest ogromną motywacją – zwłaszcza, że jest mamą 24/7, jednocześnie będąc aktywną zawodowo osobą. Co na maksa podziwiam i z perspektywy czasu, kiedy teraz patrzę na to jak długo odkładałam sobie wszystko na jutro „bo nie miałam czasu” . To jest mi najzwyczajniej w świecie głupio, bo dochodzi do mnie jak bardzo sama siebie robiłam w konia. Serio!

  Po za dużą dawką motywacji na warsztatach otrzymałam ogrom wiedzy. To co Marta zrobiła z moją głową powinno być karalne ❤️😂 Takiego nawału wiedzy nie miałam nawet przed maturą! Stopniowo wszystko sobie układam i mam nadzieję, że będziecie to widzieć! Ale nie powiem, trochę czasu na przetworzenie tych wszystkich informacji potrzebowałam.

  Daria Weręgowska