Warsztaty z fotografii rodzinnej lifestyle i marketingu

Oferta na rok 2023 już wkrótce!

Warsztaty fotografii rodzinnej lifestyle Poznań Pani Woźna
warsztaty fotograficzne fotografia sesja lifestyle Poznań
warsztaty fotograficzne fotografia sesja lifestyle Poznań

Czy kiedy chwytasz aparat do ręki świat się zatrzymuje w miejscu, a Ty masz motyle w brzuchu? Potrafisz nieustannie myśleć o kadrach, obsesyjnie wyczekujesz zachodów słońca, a znajomych namawiasz na zaproszenie Cię do domu, żebyś mogła porobić im zdjęcia? Nawet jeżeli ten opis nie do końca do Ciebie pasuje, bo dopiero planujesz zakup aparatu lub myślenie o własnej firmie jeszcze Cię przeraża, to oferta moich warsztatów powinna pomóc Ci odpowiedzieć, czy to wszystko jest dla Ciebie. Bo jeśli jest, to pomogę Ci postawić pierwsze kroki w kierunku zbudowania dochodowej firmy fotograficznej.

Robienie zdjęć to przecież nie wszystko. Obsługa klienta, projektowanie albumów, automatyzacje pozwalające nie popełniać gaf przy zamawianiu odbitek, no i wiele innych wyzwań stoi przed Tobą. Wisienką na torcie będzie jakiś plan marketingowy i strategia budowania marki osobistej. A jakże! Chcesz żebym Ci pomogła przebrnąć przez to?

Czy to dla Ciebie?

warsztaty sesji lifestyle fotografii rodzinnej Poznań Pani Woźna

Przyjeżdżając do mnie na warsztaty powinnaś panować nad trybem manualnym w swoim aparacie. Nie wytłumaczę Ci zależności między ISO, czasem naświetlania i przysłoną, bo to musisz ogarniać już przed stycznością z rodziną na sesji. Gwarantuję Ci, że ekspresja i energia dzieci nie pozwolą Ci w trakcie zdjęć zbyt wiele się nad tym zastanawiać 😉 

Jeśli lubisz pełną kontrolę, nie wiem, czy lifestyle który chcę Ci pokazać, Ci się spodoba. Nie robię zdjęć pozowanych, nie proszę o patrzenie w obiektyw, ani nie układam sylwetek swoich Klientów. Dążę do pełnej naturalności i w związku z tym, nie nauczysz się ode mnie sztuki retuszu, ani sztuczek w Lightroomie. Selekcja i edycja zdjęć zajmuje mi bardzo mało czasu i nie przywiozuję do niej zbyt dużej wagi poza… Poza tym by materiał był sam w sobie atrakcyjny, nie nudził odbiorcy oraz by Klienci wyglądali na nim korzystnie. To znaczy, że będę starała Ci się przekazać, jak robić dobre zdjęcia już na samej sesji, by obróbka zajmowała możliwie najmniej czasu.

warsztaty fotograficzne fotografia sesja lifestyle Poznań
warsztaty fotograficzne fotografia sesja lifestyle Poznań

Opinie po warsztatach:

Pokuszę się nieśmiało o stwierdzenie, że doświadczenie jakim są warsztaty u Marty spowodują, że albo wejdziesz w lifestyle całym sobą, albo go odrzucisz. Szczerość, która wypływa z jej wnętrza pozwoli Ci obiektywnie ocenić, czy fotografia naturalna jest czymś dla Ciebie. Ta cudowna blondynka niesie za sobą ogromną ilość merytorycznej wiedzy. Jeśli mam być szczera, to mi spotkanie z Martą dało takie informacje o jakich może się śni Tobie po nocach. Wiesz? Sprzedaję fotografię bez reklamy. Marta da Ci takie wskazówki marketingowe i brandingowe, musisz z nich umiejętnie skorzystać. Warto jej zaufać.

Marta Kocik - Momenty

Udział w tych warsztatach wciąż uważam, za niesamowicie owocny i zdecydowanie była to jedna z moich najlepszych decyzji. Generalnie polecam zaobserwować Martę, bo prowadzi fajny, bardzo wartościowy profil nie tylko dla fotografów ☺️ Jest ogromną motywacją – zwłaszcza, że jest mamą 24/7, jednocześnie będąc aktywną zawodowo osobą. Co na maksa podziwiam i z perspektywy czasu, kiedy teraz patrzę na to jak długo odkładałam sobie wszystko na jutro „bo nie miałam czasu” . To jest mi najzwyczajniej w świecie głupio, bo dochodzi do mnie jak bardzo sama siebie robiłam w konia. Serio!

Po za dużą dawką motywacji na warsztatach otrzymałam ogrom wiedzy. To co Marta zrobiła z moją głową powinno być karalne ❤️😂 Takiego nawału wiedzy nie miałam nawet przed maturą! Stopniowo wszystko sobie układam i mam nadzieję, że będziecie to widzieć! Ale nie powiem, trochę czasu na przetworzenie tych wszystkich informacji potrzebowałam.

Daria Weręgowska

Cześć Marta 😚 Piszę, bo mega się jaram i chciałam Ci się pochwalić, że pierwszy raz miałam klientów, którzy kupili wszystkie zdjęcia ze sesji! Jesteś matką tego mojego małego sukcesu ❤️ Szkolenie u Ciebie pozwoliło mi szerzej spojrzeć na zdjęcia i cały foto biznes, Twoje live i webinary są kopalnią wiedzy, a każde spotkanie KPW daje kopa do rozwoju. Dzięki!

Monika Marciniak

Bardzo dziękuję za mega inspirujące i wartościowe warsztaty💛 Na pewno dzięki zdobytej wiedzy moje podejście do klienta, sesji i całej firmy zmieni się na lepsze!😊 Planuję jeszcze przerobić materiały z warsztatów i wszystkie webinary i krok po kroku wdrażać nowe rzeczy😊 potrzebowałam kopa do działania i go dostałam także na tyle ile jeszcze zdążę przed porodem 🙈😂😁 będę działać😁 i po również😊 po warsztatach wróciłam mega zmotywowana i gotowa do działania ☀️ dziękuję jeszcze raz za miło spędzony dzień🌷😊

Betina Grelich