Cześć, jestem Marta!

Prawda, że najtrudniej mówić o sobie, choć spędzamy ze sobą każdą chwilę dnia? Zatem zacznę od tego, że jestem żoną Piotra oraz mamą Stasia i Olka. Rodzina pełni w moim życiu ogromną rolę, więc trudno tu ich pominąć.

Dzięki studiom dziennikarskim i komunikacji społecznej w Poznaniu, a także stażach w radiu Merkury, gminnej gazecie Tarnowa Kultura oraz serwisach internetowych nauczyłam się odwagi, mówienia własnym głosem, wyrażania opinii, ale przede wszystkim świadomości, że pójście własną ścieżką nie jest złe.

Swoje myśli ( i przy okazji zdjęcia) zaczęłam publikować na blogu lifestylowym „Pani Woźna”, dzięki któremu współpracowałam z takimi firmami, jak Amica, Carrefour, Empik, Runners World, V33, czy Rama.

By mój fotograficzny warsztat się ulepszał, a firma miała kreatywną szefową brałam udział w:

• warsztatach z fotografii ślubnej u Łukasza Sienkiewicza, Adama Trzcionki, Szymona Olmy i Łukasza Ostrowskiego,

• warsztatach z fotografii reportażowej, dokumentalnej u Tomasza Tomaszewskiego,

• w konferencji dla fotografów rodzinnych dokumentalnych Family Unposed w 2021 roku jako prelegentka,

• miejskim etapie plebiscytu Głosu Wielkopolskiego i w 2019 roku uzyskałam tytuł Fotografa Rodzinnego Roku,

• podcaście o początkach mojej fotografii Niezłe Aparaty.

Kocham naturę i proste gesty wyrażające wielkie uczucia. Jestem minimalistką, mam w domu mnóstwo roślin, uwielbiam ubrania i dodatki do domu z drugiej ręki. Wiesz, że można całą aranżację szklarni stworzyć z rzeczy z Vinted i OLX? Serio.

W sezonie letnim pomiędzy sesjami w plenerze, pielę swój ogródek i doglądam warzywniaka w skrzyniach. Wieczorem gdy opadam na sofę, biorę do ręki kubek z zieloną herbatą i książkę. Jeśli lubisz literaturę faktu (Wyd. Czarne!), tematykę biznesową, książki o przedsiębiorczości lub coś z dziedziny psychologii społecznej to się dogadamy. Może na tatrzańskim szlaku, bo w górach zakochałam się niemiłosiernie? To tam oddycham pełną piersią.

Tyle o mnie. Z  przyjemnością poznam Ciebie!

Formularz kontaktowy